***İŞ ARAYANLAR, EK-İŞ YAPMAK İSTEYENLER; İŞTE FIRSAT***
Bu IS; Evinde-Ofisinde internet bağlantılı bir bilgisayarı olan ve temel niteliklerde bunu kullanabilen; (Memur, çalışan, emekli, öğrenci, ev hanımı, yaşlısı ve genci, herkesin) yapabileceği bir internet ticaretidir. Birebir kimseyle muhatap olmadan ve tamamiyle evinizde-ofisinizdeki huzurlu ortamda yapılabilecek bir iştir. Söz konusu İŞ ile ilgili daha detaylı bilgi için, lütfen okumaya devam edin…

                                   Metnin Tamamı

 

 
 
  Ana sayfa
Sunum
Bir şahit
Prog. kurucusu
Talimatlar
Kazancınız
Katılım
Öneriler
Sık sorulanlar
Şahitler
Yasal uyarı
Metnin tamamı
Hatırlatma
e-mail

 

    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

METNİN TAMAMI

BU SİSTEM GERÇEKTEN İŞLİYOR!!!

BU SİSTEM SİZE PARA KAZANDIRACAK!!!

Yapmanız gereken son derece basit ;
Günlük yaşantınızın çok kısa bir bölümünü, şu anda olduğu gibi kendinize ayırmanız ve bu süreç içerisinde size tarif edildiği şekilde gerekli çalışmaları yapmanız yeterli ; Eğer bu sistemi merak ediyorsanız ve bu sistem sayesinde banka hesabınızda paranızın nasıl birikeceğini öğrenmek istiyorsanız!!
Sizi tebrik ederim ;
DOĞRU YERDESİNİZ.
  Aşağıda yazılı metinde anlatılanlara inanmayabilirsiniz, kandırmaca
diyebilirsiniz, "hadi canım, o kadar da değil" diyebilirsiniz.
Ancak ne denirse densin; asla peşin yargıyla yaklaşmayın.
Çünkü benzerlerinden çok farklı ve kazançlıdır.
Hayır arkadaşlar ; Kimseye milyarlar kazanacağını vaat etmiyoruz.
kimseye 7 ay sonra 450.000 ytl kazanacaksınız da demiyoruz. Biz size
"Kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz" diyoruz. Dilediğiniz meblağa ulaşmanız ; önce size ardından da bilinçli katılımcılarınıza bağlıdır.
Ne kazanabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıda yazılı metni
tamamen okuyun ve tablolara dikkat edin!!
Şimdiye kadar hiç, size çok para kazandırabilecek

ürünler hakkında bir şey duydunuz mu?
Duymadıysanız biraz zamanınızı ayırın ve okumaya devam edin.

En kısa zamanda en fazla kazancı sağlamanın mümkün olup olmadığına
kendiniz karar verin.
Sistemimiz şimdiye kadar ki bütün benzer programlardan farklıdır.
Ana fikri koruduk; çünkü bu program ALTIN değerindedir.
Değişiklikler ise Türkiye şartlarına uygun olması açısından yapılmıştır.
(Yasal işlemler, tercüme vs.)
Çok saygıdeğer misafirler;
HOŞ GELDİNİZ

Evinizdeki rahat ortamda, işyerinizde bilgisayarınızın başında oturup internetten para
 kazanabilirsiniz. Ücretsiz reklâm yaparak önümüzdeki gülerde dilediğiniz geliri elde edebilirsiniz.
 Reklâmı nasıl yapacağınızı ise e-mail yolu ile elde edeceğiniz 7 E-kitap size anlatacaktır.
7 E-kitap herkesin kolaylıkla anlayabilmesi için sade bir dille yazılmıştır.
Kısa zamanda, Çok kazanç! Bu size imkânsız gibimi geliyor? Okumaya devam edin ve programın nasıl çalıştığı hakkında detayları öğrenin.
Hayır, hiçbir "hilesi" yok bu işin!
Ayırdığınız zaman ve ilgi için teşekkür ederiz.
Bu programın (Almanya'da) internetteki popülaritesi yüzünden tanınmış bir alman araştırma  dairesi aşağıda tarif edilen programın gerçekten para kazandırıp kazandırmadığı hakkında bir
 araştırma yaptı. Aynı zamanda bu araştırma sonucu programın yasal olduğu ortaya çıkmıştır .
Bu araştırma kamu oyuna bu programın basit bir ek gelir imkanı sağladığı ve
inanılmaz sonuçlar verdiğini ispatlamıştır.
O kadar çok insan katılıyor ki bu programa, daha önceki katılımcılar için işler eskisinden de iyi gidiyor. Bu kadar çok yeni katılımcıyla çalışmak çok heyecan verici oldu son zamanda. Bunun ne anlama geldiğini biraz daha tecrübe edinince siz de anlayacaksınız.
****************
Bu metni yazdırabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu inanılmaz konsepti tekrar tekrar okuyabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde belirlediğiniz kadar kazancı elde etmek isterseniz bu programı okuyun, okuyun ve okuyun.
Bu program yasal yoldan ve Internet üzerinden para kazanma imkânı sunuyor. Bunun için çok çalışıp birilerine aktif olarak bir ürün satmak zorunda değilsiniz ve en iyisi: Evinizi bile terk etmek zorunda değilsiniz. Bir gün banka hesabınızda hayal bile edemeyeceğiniz meblağlarınız olacaktır,  siz isteseniz de istemeseniz de..!
********************
Bir Şahit: Adım Selim Varol.

2 yıl önce 12 sene emek verdiğim şirket rasyonelleşmeye gitti ve
 ben işimi kaybettim. Sonuçsuz iş görüşmelerinden sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. Geçen yıllar içerisinde öngörülemeyen bir takım maddi sıkıntılar yaşadım. Aileme, dostlarıma ve finansörlerime 18.000 YTL'den fazla borcum vardı. Ekonomik durumumun bedelini ödüyordum ve yeterli miktarda bir gelire kavuşmaya başaramamıştım. Yeniden yapılanmak, aileme ve işime sahip çıkabilmek için ipotek üstlenmek zorunda kaldım. Bu esnada hayatımı değiştiren bir şey oldu. Bunları yazıyorum çünkü tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Ve eminim sizinde ekonomik konumunuzu sonsuza dek değiştirecektir.
Mart ortalarında e-mail adresime bu program geldi. Daha 6 ay öncesine kadar farklı iş imkânlarını araştırıp bilgi toplamaktaydım. Elde ettiklerimin hiçbiri yeterince kar getirmiyordu. Ya çok karmaşıktı benim için ya da yürüyüp yürümediğini görmek için çok yüksek olan başlangıç sermayesini riske etmeğe değmezdi.
Dediğim gibi, Mart 2005'te bu program elime geçti. Talep etmemiştim. Kimseye bunun için ricada bulunmamıştım. İsmim (Allah'a şükürler olsun) bir e-mail listesinde kayıtlı idi. Doğru anladığıma emin olmak için birkaç kez okudum. Karşımda açıkça para üreten bir fenomen duruyordu. Başlamak için gerekli olan sermayeyi daha fazla borçlanmadan da yatırabilirdim. Kâğıt kalem alıp hesabımı yaptıktan sonra, yatırdığımdan fazlasını kazanacağımı gördüm.
 E-kitap No: 5'teki tanıtım yöntemi No:23 (küçük ilanlar) ile başladım ve 80 adet ücretsiz ilan verdim. Müracaatlara e-mail yoluyla bu tanıtım metnini yolladım.
E-mailin muhteşem tarafı baskı ücreti, kargo ücreti yok ve her teslimat e-mail ile yapıldığı için tek yatırımım zamanım oluyor. Umarım bu söyleyeceğim sizi korkutmaz, ama her ne pahasına olursa olsun kimseyi kandırmayacağıma söz vermiştim bu işi yaparken.
Bir haftadan az bir süre sonra E-kitap No:1 için siparişler gelmeye başlamıştı. 13 Nisana kadar 26 adet E-kitap No:1 siparişi gelmişti. Hedefiniz ilk 2 haftada E-kitap No:1 için 20 adet sipariş toplamaktır. Bunu başaramamışsanız daha fazla tanıtım yapın, ta ki başarana kadar. Bu benim belirlediğim kazanca doğru ilk adımımdı.
5 Mayıs'ta E-kitap No:2 için 196 adet sipariş aldım. Hedefiniz ilk 4 haftada E-kitap No:2 için en az 100 adet sipariş almaktır. Bunu başarana kadar tanıtım yapmaya devam edin. Eğer 100 adet sipariş aldıysanız geri kalanı çok kolay olacaktır. Rahatlayın, çünkü belirlediğiniz kazancı tutturacaksınız.
E-kitap No:2 için 196 adet sipariş almıştım- ihtiyacım olandan 96 adet fazla. Böylelikle geriye yaslandım ve rahatlamaya çalıştım. 25 Mayısa kadar verdiğim 1x80 ilandan 70.000YTL'den fazla elde etmiştim ve her gün daha fazla geliyor.
Tek işiniz bu programın tanıtımını yapmaktan ibarettir.
Nerede ve nasıl tanıtım yapacağınız ise 7 E-kitabın içinde ayrıntıları ile yazmaktadır. (Toplam 28 adet birbirinden farklı ücretsiz tanıtım yöntemi bulunmaktadır.)
Lütfen bu yazının devamındaki programı okumak için vaktinizi ayırın. Hayatınızı sonsuza dek değiştirecektir. Şunu unutmayın: Denemezseniz sizin için çalışmayacaktır. Bu program çalışıyor ama harfiyen uygulamalısınız! Özellikle isminizi listeye kesinlikle tarif edildiği şekilde kaydetmelisiniz! Aksi halde program işlemeyecek ve çok para kaybedeceksiniz! Bu programın çalışabilmesi için hedefiniz olan 20 adet E-kitap No:1 ve 100 adet E-kitap No:2 siparişi almalısınız. İşte o zaman belirlediğinizden de fazlasını elde edebilirsiniz. Ben bunun yaşayan örneğiyim.
!!!!!Sadece bir hedefe odaklanın!!!!!
--- Çoğu insan vazgeçtiği için başaramıyor ---
Halbuki bu inanılmaz sistemi bir kere anladığınızda, ne kadar karlı olduğunu sizde anlayacaksınız !!
 Şayet bu programa katılmamaya karar verdiyseniz sizin için üzgünüm. Sizin için risksiz ve az yatırımla gerçek bir imkândı.
 Şayet katılmaya karar verdiyseniz ekonomik özgürlüğünüze giden yoldasınız. Sizde benim gibi ekonomik zorluklar içerisindeyken bu gidişe dur demek istiyorsanız ve kendi işinizi kurarak ekonomik özgürlüğünüze ulaşmak istiyorsanız ; bunu bir işaret olarak görün. Ben öyle yaptım.
Sevgi ve Saygılarımla Selim Varol
*********************
Bu programın kurucusundan şahsi bir not:
Bu programı okuyup inceledikten sonra herhalde anlamış olmanız gerekiyor ki, böyle bir program bir amatör tarafından yazılmamıştır. Az evvel ömür boyu risksiz ve minimum bir yatırımla, ekonomik özgürlüğünüzü sağlayabileceğiniz bilgiler aldınız. Gelecek aylarda hayal ettiğinizden de fazla kazanç elde edeceksiniz. Şunu baştan belirteyim; elde edeceğiniz kazancın bir kuruşunu bile görmeyeceğim. Ve bu tanıtım metnindeki yazarlar da öyle. Ben 2 milyon EURO kazandım bile ve programdan çekildim. Şu an dünyanın değişik ülkelerinde ofislerim var ve oralarda yeni programlar hazırlıyoruz.
Bu programdaki talimatlara aynen uymanızı tavsiye ederim. Kesinlikle değiştirmeyin!!! Önünüzde durduğu şekilde mükemmel işliyor. Yapmış olduğunuz reklâmlar sonucunda bilgi için başvuran herkese bu tanıtım metnini yollayın. Bu kişilerden birisi belki 80'den fazla ilan verecektir ya da reklâm yöntemi no:5 veya no:28'i kullanacak? Böylelikle isminiz bütün reklâm metinlerinde yazacaktır.
Unutmayın: Ne kadar çok reklâm yaparsanız, o kadar çok potansiyel müşteriye ulaşacaksınız. Bir ürününün satılmasını istiyorsanız, öncelikle o ürünün reklamını (tanıtımını) yapmalısınız. Aksi halde hedefe ulaşmak imkansızdır. 7 E-kitabın içinde 28 değişik ve ücretsiz reklâm yöntemi tarif edilmekte ve milyonlarca katılımcıya yetecek kadar imkân var.
Evet; sizlere ekonomik özgürlüğünüzü nasıl elde edebileceğinizi dair fikri, malzemeyi ve imkânı verdim. Sıra sizde! "Bunu iyice düşünün!" Bu Dokümanı silmeden önce (yada bu sayfayı kapatmadan önce) iyice düşünün. Kâğıt kalem alın ve neler olabileceğine dair hesap yapın. En düşük geri dönüşümü hesaplayın ve fark edeceksiniz ki hala iyi para kazanabilirsiniz! Her şeye rağmen yatırdığınızı tekrar geri kazanabileceğinizi göreceksiniz. İlk siparişler gelince bütün kuşkularınız yok olacaktır.
Bu program gerçekten işliyor!!!
Prof. Dr. Wolfgang Müller/Münih/Almanya
*****************
İşte bu hayret verici programın nasıl çalıştığını
anlatan talimatlar!
Bu para kazanma yöntemi her seferinde %100 çalışmaktadır. Eminim ki önümüzdeki aylar içinde elde ettiğiniz kazançtan çok daha fazlasını kazanacak ve bir gün banka hesabınıza baktığınızda şaşıracaksınız. Bu programı iyice inceleyin. Bu tamamen yasal bir para kazanma yöntemidir. Peki, ne yapmalısınız?
Her network-pazarlama işletmesinde olduğu gibi ürünümüzü satan yeni katılımcılar bularak işimizi inşa ediyoruz. Tahsil ettiğiniz para karşılığında bir ürün satıyorsunuz. E-kitap satıyor olacaksınız. Ne sattığınız hiç önemli değil. İster ayakkabı satın ister sigorta veya E-kitap. Önemli olan elde ettiğiniz para karşılığında bir şeyler satmanız.
İnternetin küresel doğasından dolayı tüm dünyadan yeni katılımcılar kazanacaksınız. Siparişleriniz banka havalesi ile gelecektir ve siz e-mail ile ürün teslimatı yapacaksınız, bu sebepten dolayı 1'e 1 satış görüşmeleri yapmak zorunda olmayacaksınız. Evinizde, cafede, ofisinizde veya işyerinizde bunu yapabilirsiniz.
İddia ediyoruz ;
Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük
Network-Marketing budur.
**********************
Ve işte şu şekilde sipariş veriyorsunuz:
1. Aşağıdaki listede bulunan 7 adet E-kitabı da sipariş edin.
Eğer E-kitaplarınız yoksa E-kitapta satamazsınız.
A -) Her E-Kitap için uygun hesaba 5YTL havale veya EFT yapın.
(Havale ve EFT aynı şeylerdir. Ancak aynı bankanın bir şubesinden
diğer şubesine yapılan para transferine havale, farklı bankalar arası
yapılan para transferine EFT denir). Yani 7 farklı hesaba havale veya
EFT yapmalısınız. İnternet bankacılığını kullanmanızı öneririm.
En düşük havale ve EFT masrafı online bankacılık hizmetinde olur.
Eğer internet bankacılığınız aktif değilse, hesabınızın bulunduğu
bankaya talimat vererek internet bankacılığını aktif hale getirebilirsiniz!

B -)  1. kitap için Havale yada EFT yaparken lütfen açıklamalar
bölümüne mail adresinizi ve istemiş olduğunuz E-Kitabın
no’sunu belirtmeniz gerekmektedir. Örneğin:
 "isim.soyisimATgmail.com" gibi. E-mail adresinizde
'@' yerine 'AT' kullanın. E-kitap No:1 birkaç gün içinde
e-mailinize gönderilecektir. E-mailiniz kesinlikle aktif olmalı.
Aynı şekilde 2. , 3. , 4. , 5. , 6. ve 7. siparişlerinizde de yukarıda
anlatıldığı şekilde hareket ediniz.

C -) Birkaç gün sonra bütün E-kitaplar e-mailinize gelecektir.
Bunları bilgisayarınıza kaydediniz ki ihtiyacınız olduğu zamanda
elinizin altında bulunsun ve bunları sipariş edecek olan binlerce
müşterinize yollayabilesiniz.

2. Kesinlikle listedeki isimleri ve isimlerin sırasını tarif edildiği
şekilde kaydırın. Başka türlü bir değişiklik yapmayın! Aksi takdirde
bu size çok para kaybettirecektir. Programın nasıl çalıştığını bir kere
anladıktan sonra niçin değiştirmemeniz gerektiğini ve değiştirdiğiniz
takdirde niçin çalışmayacağını anlayacaksınız. Dikkat edin,
bu program test edilmiştir ve,
değiştirildiği takdirde çalışmayacaktır.
Sadece bir hedefe odaklanın!
A -) E-kitapların listesini alın.
B -) 7 E-kitabı sipariş ettikten sonra bu önünüzde duran metni listesiyle birlikte alın ve E-kitap no:7'nin altındaki ismi ve banka hesap numarasını silin. Bu kişi döngüyü tamamladı ve şu an tahminen hatrı sayılır bir kazancı saymakla meşkuldür.  
C -) E-kitap no:6'nın altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 7'nin altına kaydırın.
D -) E-kitap no:5'in altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 6'nın altına kaydırın.
E -) E-kitap no:4'ün altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 5'in altına kaydırın.
F -) E-kitap no:3'ün altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 4'ün altına kaydırın
G -) E-kitap no:2'nin altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 3'ün altına kaydırın.
H -) E-kitap no:1'in altındaki isim ve banka hesap numarasını E-kitap 2'nin altına kaydırın.
I -) E-kitap 1'in altına kendi isim ve banka hesap numaranızı yazın.
Lütfen isim ve hesap numaralarını doğru kaydırmaya özen gösteriniz.
Bu sitedeki tanıtım metnini değiştirdiğiniz isim listesiyle beraber alın ve
 bilgisayarınıza kaydedin. Kesinlikle kullanma kılavuzunu değiştirmeyin! Şayet
 isimlerin yerlerini değiştirmekte zorluk çekecek olursanız bütün tanıtım
 metnini yazdırın, önünüze koyun ve kaydettiğiniz dosyayı açın. Her
E-kitabın  altındaki bilgiyi silin. Şimdi 2'de tarif edildiği şekilde
elle isimleri ve banka hesap numaralarını yazın.

ŞİMDİ NE KADAR KAZANABİLECEĞİNİZE BAKIN

Başlangıç sermayeniz minimum düzeyde. 35 YTL'nizin
yeterlidir. Herhalde internet bağlantılı bir bilgisayarınız ve e-mail adresiniz vardır.
İşinizi internette pazarlarken size destek olması için
paha biçilmez değerde 7 E-kitap hazırladık.
E-kitapların içinde yazanları ciddiye alın ;
çünkü o zaman hedeflerinize ulaşırsınız.
 Var sayalım ki; ne kadar iyi gittiğini görmek için ufaktan
başlamaya karar verdiniz. Hedeflediğiniz kazanca örnek olabilmesi için
aşağıda belirttiğimiz tabloları bir gözden geçirin.
Şaşıracağınızdan eminim !! (7 E-kitabın içinde yazanları uygularsanız kolaylıkla daha fazlasına ulaşacaksınız.)
Sizin ve programınızda ki katılımcıların 5 başka katılımcı oluşturduğunu düşünürsek ve şu örnek hesaplamayı dikkate alırsak inanılmaz başarıyı göreceksiniz: J
1.seviye - 5 katılımcı.................... 25 YTL
2.seviye - 25 katılımcı................ 125 YTL
3.seviye - 125 katılımcı.............. 625 YTL
4.seviye - 625 katılımcı............ 3.125 YTL
5.seviye - 3125 katılımcı........ 15.625 YTL
6.seviye - 15625 katılımcı...... 78.125 YTL
7.seviye - 78125 katılımcı..... 390.625 YTL
toplam.................................... 488.275 YTL
En son tabloda her katılımcının sadece 5 yeni katılımcı oluşturduğunu varsaydık. 20 katılımcı oluşturursanız neler olacağını hesaplayın J. Bazıları 100 katılımcı ve daha fazlasını oluşturacaklardır.
Bunu bir düşünün!
 Aldığınız her 5 YTL için sadece sipariş edilen E-kitabı e-mail ile yollamanız yeterli olacaktır. Hepsi bu. Siparişin verildiği günde mail atmaya çalışın! E-kitapları mümkün olduğu kadar çabuk gönderin çünkü müşterileriniz ticaretlerini sadece sizden mail alırlarsa başlayabilirler.
 *****************
 --- ŞİMDİ ---
Her kitap için yanında bulunan hesap
 numarasına 5 YTL havale edin.
Açıklama bölümüne:
a) e-mail adresiniz ('@')  işareti yerine 'AT' kullanarak)
b) istediğiniz kitabın sadece numarasını belirtin!!!
Örnek:
isimsoyisimAThotmail.com 1
isimsoyisimAThotmail.com 2
isimsoyisimAThotmail.com 3
isimsoyisimAThotmail.com 4
isimsoyisimAThotmail.com 5
isimsoyisimAThotmail.com 6
isimsoyisimAThotmail.com 7
 Not: e-mail adresiniz toplamda 29 karakteri geçmemelidir, çünkü açıklama bölümünde girebileceğiniz karakter sayısı en fazla 31'dir.
********************
Şimdi Siparişinizi Verin:

*********************
E-Kitap No. 1:
"İlk Web sayfam"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
İlker Zan
Garanti Bankası
 Diyarbakır
 Üniversite Şubesi
 Şube Kodu: 456
 Hesap No.:  6686872

 
Açıklama: E-mail adresiniz 1
******************
E-Kitap No. 2:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 1-4"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

Akif Avşar
Türkiye İŞ Bankası
Ankara
Yeşiltepe Şubesi
Şube Kodu: 4220
Hesap No.: 0394486
Açıklama: E-mail adresiniz 2
******************
E-Kitap No. 3:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 5-10"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
Mesut Ece
Garanti Bankası
Denizli
Bayramyeri Şubesi
Şube Kodu: 423
Hesap No.: 6675879
Açıklama: E-mail adresiniz 3
******************
E-Kitap No. 4:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 11-15"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:

Gökhan Caferler
Garanti Bankası
izmir
Güzelyalı Şubesi
Şube Kodu: 239
Hesap No.: 6686039
Açıklama: E-mail adresiniz 4
******************
E-Kitap No. 5:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 16-20"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
Kerem Taştan
Garanti Bankası
İstanbul
Bahçelievler Şubesi
Şube Kodu: 018
Hesap No.: 6683499
Açıklama: E-mail adresiniz 5
******************
E-Kitap No. 6:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 21-25"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz
:
Enes Buladı
Garanti Bankası
İstanbul Bağcılar
Yeşilbağ Şubesi
Şube Kodu: 744
Hesap No.: 6663881
Açıklama: E-mail adresiniz 6
******************
E-Kitap No. 7:
"Ücretsiz Reklam Yöntemleri 26-28"
Bu kitabı sadece 5 YTL karşılığında
aşağıdaki hesaptan sipariş ediniz:
Koray Akgün
Garanti Bankası
İstanbul
Avcılar Havuz Şubesi
Şube Kodu: 702
Hesap No: 6646476
Açıklama: E-mail adresiniz 7

********************
BAŞARINIZ İÇİN ÖNERİLER
- Bu programı işiniz olarak görün.
- Profesyonel olun ve talimatlara uyun.
- 7 E-kitabı da hemen sipariş edin ve müşterilerinize reklâm yapmaya başlayın.
- Her zaman siparişin verildiği günde mail atın. (Bu güvenilirliğinizi perçinleyecektir.)
- Bu programı uygularken sabırlı, dayanıklı ve iyimser olun.
Talimatlara uyarsanız sonucunuz BAŞARI olacaktır! Her şeyden evvel kendinize inanın ve başarıdan emin olun.
>>> Şu an bu programın 52 ülkede toplam 175.000.000 internet katılımcısı var! <<<
Başarınızı garanti edecek yöntemi izleyin.
Şayet ilk iki haftada E-kitap No:1 için hiç sipariş almadıysanız ki bu tamamen sıra dışı olurdu; 20
 sipariş alana kadar reklâm yapmayı sürdürün. Sonra 4. haftanın sonunda E-kitap No:2 için 100
 adet sipariş almış olmalısınız. Eğer almadıysanız reklâm yapmayı sürdürün. E-kitap No:2 için 100
 adet sipariş aldıktan sonra geriye yaslanın ve rahatlayın, çünkü program sizin için çalışmaya
 başlamıştır ve para size doğru akacaktır.
ÖNEMLİ HATIRLATMA:
Listede isminiz bir alt sıraya kaydığında farklı bir E-kitap için isminiz yazıyor olacak. İlerlemenizi
 gelen E-kitap siparişlerindeki E-kitap numaralarını takip ederek öğrenebilirsiniz. Şayet daha fazla
 gelir elde etmek istiyorsanız reklâm yapmaya devam edin ve bütün işlemi baştan başlatın! Bu
 program sayesinde sınırsız bir gelire ulaşacaksınız. Bu programa katılıp katılmamaya karar
 vermeden önce bir soruyu cevaplayın:
- Hayatınızı değiştirmek istiyor musunuz?
Şayet cevabınız "evet" ise;
 bu program hakkındaki kesin gerçeklere bir göz atın
1) Ürün maliyeti olmayan bir ürün gönderiyorsunuz.
2) Nakliye masrafı olmayan bir ürün gönderiyorsunuz.
3) Reklâm maliyeti olmayan bir ürün gönderiyorsunuz.
 4) Başkalarının para kazanmasına yardımcı olacak bir ürün gönderiyorsunuz.
5) İnternetin ve network pazarlamanın gücünü kullanıyorsunuz.
6) 35 YTL'nin haricinde ki tek yatırımınız zamanınız ve bağlantı masrafınız.
7) Gelirinizin hemen hemen tamamı kâr.
Şayet siz kazanırsanız biz de kazanırız ve biz kazanmak istiyoruz.
******************
Bu program çalışıyor ama çok dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekiyor.
Özellikle isminizi farklı bir E-kitabın altına yazmamanız gerektiğini unutmayın.
Aksi takdirde çalışmayacaktır ve potansiyel gelirinizi kaybedeceksiniz.
Hakikaten büyük bir yatırım gerektirmeyen ve gayet rahat para kazanabileceğiniz
muhteşem bir fırsat. Katılmaya karar verdiyseniz programı aynen takip edin
ve ekonomik, bağımsızlığa giden yola başlayın.
*****************
7 E-kitabı bugün sipariş edin ve ekonomik özgürlüğünüze giden yolda ilk adımınızı atın.
Kararlı hamleler güçlü sonuçlar doğurur.
ŞİMDİ SIRA SİZDE!!!
**********************
En sık sorulan sorular:
"Bu bir kartopu- veya piramit sistemi mi?"-HAYIR
Bu sistem kendi kendine yürüyen bir e-mail zinciri. Kartopu veya piramit sistemlerde her seviyede birileri katılır ama kimse sistemden çıkmaz. Tepede hep aynı kişi durur ve inanılmaz paralar kazanırken aşağıdakilere de birkaç kuruş kalır. Bu mektup zincirinde
7 seviyeden sonra HER katılımcı sistemden çıkıyor.
(Tabiî ki yeni bir liste ile yeniden başlayabilirsiniz)
"Paramın karşılığında E-kitapları alacağım ne malum?"
Siz para kazanırsanız, ben gelir elde edebilirim! Size bir şey göndermesem,
5 YTL'de kalırdı. Ama listedeki bütün katılımcılar gibi size E-kitapları gönderirsem
ve sizde aynısını yaparsanız sizin vesilenizle daha fazla para kazanacağım çünkü
internette benim ismimin yazdığı yeni bir liste oluşmuş olacak.
(sizin listenizde ben E-kitap No. 2'yi satıyor olacağım.)
Size E-kitabı ulaştırmam bu açıdan benim için çok önemli.
Zira sadece bu şekilde sistem yürüyebilir.
"Kim gerçekten bu sistemden para kazanıyor ? yazarı mı ?";"
Tepede büyük vurgunu yapan kimse durmuyor. Girdiğiniz her listede isminiz
7. sıraya kadar kayıyor ve sistemden çıkıyorsunuz. Her yeni katılımcı diğer
katılımcıların isimlerini bir alta kaydırdıktan sonra (7. sıradaki çıkıyor)
kendi ismini yazdığı için yakında çeşitli listelerde isminiz hep farklı pozisyonlar da olacaktır.
Zaten gelen siparişlerden anlayacaksınız. 2. 3. ve diğer kitapların siparişleri gelince,
hangi seviyede olduğunuzu tespit edebilirsiniz.
"Web sayfasıyla ilgili sorular sorabileceğim bir danışma hattı var mı? Ben öyle şeyler yapamam."
Web sitenizi nasıl kuracağınız E-kitap No. 1'in içinde çok güzel bir şekilde anlatılmıştır.
Diğer 6 E-kitapta da 28 adet ücretsiz reklam yöntemi 90 sayfada anlatılmıştır.
Bunun yanı sıra çok önemli tüyolar, öneriler ve farklı yöntemlerle işinizi kurmaya
yardımcı olmaya çalıştım.
"7. sıraya gelip sistemden çıkmak ne kadar zaman alır?"
Evvela şunu belirteyim, sizin isminizin 1. sırada yazdığı liste, web sayfanızda duruyor
Ve sitenizi kapatmanın bir anlamı yok bence zira her zaman yeni katılımcılar eklenebilir.
İşte bu yüzden aslında hep işin içindesiniz, web sayfanız açık kaldığı sürece.
Döngü aşağı yukarı 7 ay sürüyor. Benim hesaplamalarıma göre bu da sizin
7. sıraya gelmeniz için gerekli olan süredir. Yani 7 ay içinde 488.000 YTL toplamış olmalısınız.

***********************************
 

 

 

YASAL UYARI

Bu işin gelir vergisiyle ilgili sorularınız varsa aşağıda ilgili yasa açıklaması ve linki verilmiştir.  

Tüm sorularınızın   cevabını bur da bulacaksınız.  Herhangi bir sorunuz olduğunda bana da dönebilirsiniz.

http://www.gelirler.gov.tr/gelir2.nsf/0/31b184f6d751e8a686256aa7004daa62?OpenDocument

 

Serbest Meslek Kazançlarında

Madde No

18

Kapsam

(3239 sayılı Kanunun 40. maddesi ile değişen madde) (4444 sayılı Kanunun 4'üncü maddesiyle değişen fıkra, Yürürlük; 1.1.2000) Müellif, mütercim, heykeltraş, hattat, ressam, bestekâr, bilgisayar programcısı ve mucitlerin ve bunların kanuni mirasçılarının şiir, hikaye, roman, makale, bilimsel araştırma ve incelemeleri, bilgisayar yazılımı, röportaj, karikatür, fotoğraf, film, video band, radyo ve televizyon senaryo ve oyunu gibi eserlerini gazete, dergi, bilgisayar ve internet ortamı, radyo, televizyon ve videoda yayınlamak veya kitap, CD, disket, resim, heykel ve nota halindeki eserleri ile ihtira beratlarını satmak veya bunlar üzerindeki mevcut haklarını devir ve temlik etmek veya kiralamak suretiyle elde ettikleri hasılat Gelir Vergisinden müstesnadır.(*)

Eserlerin neşir, temsil, icra ve teşhir gibi suretlerle değerlendirilmesi karşılığında alınan bedel ve ücretler istisnaya dahildir.

Yukarıda yazılı kazançların arızî olarak elde edilmesi istisna hükmünün uygulanmasına engel teşkil etmez.

Serbest meslek kazançları istisnasının, bu Kanunun 94 üncü maddesi uyarınca tevkif suretiyle ödenecek vergiye şümulü yoktur.(**)

(*) Madde 18 – (Değişmeden önceki şekli) (3239 sayılı Kanunun 40'ıncı maddesiyle değişen madde) Müellif, mütercim, heykeltraş, hattat, ressam, bestekâr ve mucitlerin ve bunların kanunî mirascılarının şiir, hikâye, roman, makale, bilimsel araştırma ve incelemeleri, röportaj, karikatür, fotoğraf, film, video band, radyo ve televizyon senaryo ve oyunu gibi eserlerini gazete, dergi, radyo, televizyon ve videoda yayınlamak veya kitap, resim, heykel ve nota halindeki eserleri ile ihtira beratlarını satmak veya bunlar üzerindeki mevcut haklarını devir ve temlik etmek veya kiralamak suretiyle elde ettikleri hâsılat Gelir Vergisinden müstesnadır.
(**)4369 sayılı Kanunun Geçici 7’nci maddesine göre; 1.1.1999-31.12.2008 tarihleri arasında; Gelir Vergisi Kanununun 18 inci maddesinde sayılan serbest meslek faaliyetlerinden elde edilen hasılatın aynı Kanunun 103 üncü maddesinde yazılı tarifenin birinci ve ikinci gelir dilimleri toplamını aşan kısmı için 18 inci maddedeki istisna uygulanmaz.
Bu istisnanın Gelir Vergisi Kanununun 94 üncü maddesi uyarınca tevkif suretiyle ödenecek vergiye şümulü yoktur.

***************************************

Gelirleriniz ve başarılarınız tamamen sizin aktifliğinize bağlıdır.  Bu tanıtım metni kesin veya dolaylı olarak bir garanti teşkil etmez. Herhangi bir bağlamda garanti içerdiği tespit edilirse, bu vesileyle geçersiz sayılır. Metinde bazı karne  ve gelirler örnektir ve ispatlanamaz.

**************************

ANA SAYFA                                                                                                                         HATIRLATMA

 

dizayn : Akif  AVŞAR

 
Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için; ilkerzan3@hotmail.com     İlker ZAN