***İŞ ARAYANLAR, EK-İŞ YAPMAK İSTEYENLER; İŞTE FIRSAT***
Bu IS; Evinde-Ofisinde internet bağlantılı bir bilgisayarı olan ve temel niteliklerde bunu kullanabilen; (Memur, çalışan, emekli, öğrenci, ev hanımı, yaşlısı ve genci, herkesin) yapabileceği bir internet ticaretidir. Birebir kimseyle muhatap olmadan ve tamamiyle evinizde-ofisinizdeki huzurlu ortamda yapılabilecek bir iştir. Söz konusu İŞ ile ilgili daha detaylı bilgi için, lütfen okumaya devam edin…

                                   Sıklıkla Sorulanlar

 

 
 
  Ana sayfa
Sunum
Bir şahit
Prog. kurucusu
Talimatlar
Kazancınız
Katılım
Öneriler
Sık sorulanlar
Şahitler
Yasal uyarı
Metnin tamamı
Hatırlatma
e-mail

 

 

 

 

 

 

 

 

SIKLIKLA SORULAN SORULAR

"Bu bir kartopu- veya piramit sistemi midir?"  HAYIR
Bu sistem kendi kendine yürüyen bir e-mail zinciri. Kartopu veya piramit sistemlerde her seviyede birileri katılır ama kimse sistemden çıkmaz. Tepede hep aynı kişi durur ve inanılmaz paralar kazanırken aşağıdakilere de birkaç kuruş kalır. Bu mektup zincirinde 7 seviyeden sonra HER katılımcı sistemden çıkıyor. (Tabiî ki yeni bir liste ile yeniden başlayabilirsiniz)
"Paramın karşılığında E-kitapları alacağım ne malum?"
Siz para kazanırsanız, ben gelir elde edebilirim! Size bir şey göndermesem, 5 YTL'de kalırdı. Ama listedeki bütün katılımcılar gibi size E-kitapları gönderirsem ve sizde aynısını yaparsanız sizin vesilenizle daha fazla para kazanacağım çünkü internette benim ismimin yazdığı yeni bir liste oluşmuş olacak. (sizin listenizde ben E-kitap No. 2'yi satıyor olacağım.) Size E-kitabı ulaştırmam bu açıdan benim için çok önemli. Zira sadece bu şekilde sistem yürüyebilir.


"Kim gerçekten bu sistemden para kazanıyor ? yazarı mı ?";"
Tepede büyük vurgunu yapan kimse durmuyor. Girdiğiniz her listede isminiz 7. sıraya kadar kayıyor ve sistemden çıkıyorsunuz. Her yeni katılımcı diğer katılımcıların isimlerini bir alta kaydırdıktan sonra (7. sıradaki çıkıyor) kendi ismini yazdığı için yakında çeşitli listelerde isminiz hep farklı pozisyonlar da olacaktır. Zaten gelen siparişlerden anlayacaksınız. 2. 3. ve diğer kitapların siparişleri gelince, hangi seviyede olduğunuzu tespit edebilirsiniz.


"Web sayfasıyla ilgili sorular sorabileceğim bir danışma hattı var mı? Ben öyle şeyler yapamam."
Web sitenizi nasıl kuracağınız E-kitap No. 1'in içinde çok güzel bir şekilde anlatılmıştır. Diğer 6 E-kitapta da 28 adet ücretsiz reklam yöntemi 90 sayfada anlatılmıştır. Bunun yanı sıra çok önemli tüyolar, öneriler ve farklı yöntemlerle işinizi kurmaya yardımcı olmaya çalıştım.


"7. sıraya gelip sistemden çıkmak ne kadar zaman alır?"
Evvela şunu belirteyim, sizin isminizin 1. sırada yazdığı liste, web sayfanızda duruyor Ve sitenizi kapatmanın bir anlamı yok bence zira her zaman yeni katılımcılar eklenebilir. İşte bu yüzden aslında hep işin içindesiniz, web sayfanız açık kaldığı sürece. Döngü aşağı yukarı 7 ay sürüyor. Benim hesaplamalarıma göre bu da sizin 7. sıraya gelmeniz için gerekli olan süredir.

Yani 7 ay içinde 488.000 YTL toplamış olmalısınız.

***********************************

ANA SAYFA                                                                                                                         ŞAHİTLER

 

dizayn : Akif  AVŞAR

 
Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için; ilkerzan3@hotmail.com     İlker ZAN